Noteikumi par atteikumu tiesību izmantošanu

Jums ir tiesības 14 (četrpadsmit) dienu laikā atteikties no iegādāās preces, neminot iemeslu.
Atteikuma tiesību izmantošana beigsies pēc 14 dienām, sākot no dienas, kad jūs esat ieguvis vai trešā persona, kas nav pārvadātājs un ko jūs esat norādījis, ir ieguvusi preces valdījumā.
Lai izmantotu atteikuma tiesības, jums ir jāinformē mūs SIA “Makskerlietas.lv”, faktiskā veikala adrese (arī pasta sūtījumiem) Rīga, Ropažu iela 45-54, LV-1006, juridiskā adrese Rīga, Ropažu iela 45-54, LV-1006, tālruņa numurs: +371 28943205, e-pasta adrese: info@makskerlietas.lv par lēmumu atteikties no šā līguma (skatīt SIA „Makskerlietas.lv” interneta vietnē www.makskerlietas.lv ir ievietotas veidlapas par atteikuma tiesību izmantošanu. LEJUPLĀDĒT ŠEIT. Jums jādodas pie mums uz adresi Rīga, Ropažu ielā 45-54, LV-1006, līdzi ņemot preci oriģinālajā iepakojumā un pilnā komplektācijā, kā arī pirkumu apliecinošu dokumentu (veikals neuzglabā pirkuma līgumu kopijas), un jāiesniedz rakstiski aizpildīta atteikuma veidlapa. Veidlapas paraugu Jūs varat saglabāt vai izdrukāt ŠEIT.

Atteikuma radītās sekas:

 

Ja jūs atteiksieties no iegādātās preces, mēs jums atmaksāsim visus no jums saņemtos maksājumus, tostarp piegādes izmaksas (izņemot papildu izmaksas, kas radušās tādēļ, ka jūs esat izvēlējies piegādes veidu, kas nav mūsu piedāvātais vislētākais standarta piegādes veids), ne vēlāk kā 14 dienu laikā no dienas, kad mēs tikām informēti par jūsu lēmumu atteikties no šā līguma. Jebkurā gadījumā saistībā ar šādu atmaksāšanu no jums netiks iekasēta nekāda maksa.
Jums preces jānodod www.makskerlietas.lv veikalā Ropažu ielā 45, Rīgā, bez nepamatotas kavēšanās un jebkurā gadījumā ne vēlāk, kā 14 dienu laikā no dienas, kad jūs mums paziņojāt savu lēmumu atteikties no šā līguma. Termiņš būs ievērots, ja jūs preces nosūtīsiet atpakaļ uz veikala adresi Rīga, Ropažu iela 45, LV-1006, pirms 14 dienu termiņa beigām. Lūdzu ņemt vērā, ka SIA “Makskerlietas.lv” nepieņems preces, kas sūtītas pa pastu, tā kā pieņemšanas brīdī nav iespējams abām pusēm klātesot fiksēt iespējamos preces vizuālos bojājumus, kā arī komplektācijas saturu. Nosūtot preces uz SIA “Makskerlietas.lv” veikalu, izmantojot kurjerpastu, Jūs piekrītat SIA “Makskerlietas.lv” vienpusēji konstatētajam preces vizuālajam stāvoklim un komplektācijai uz preces saņemšanas brīdi. Turpmākās pretenzijas par to, ka tas, Jūsuprāt, neatbilst tam, kā nosūtījāt, tiks uzskatītas par nepamatotām, tāpēc rekomendējam preces nodot klātienē, Rīgā, Ropažu ielā 45, LV-1006. Jums būs jāsedz ar preču atpakaļ atdošanu saistītās tiešās izmaksas.
Jūs esat atbildīgs tikai par preču vērtības samazināšanos, ja preces izmantotas nevis tāpēc, lai konstatētu šo preču raksturu, īpašības un darbību, bet citos nolūkos.
Atteikuma tiesību izmantošanas termiņā jums ir tiesības preci lietot tiktāl, cik tas nepieciešams preces pārbaudei. (tikpat lielā mērā, cik to varētu izdarīt pirms preces iegādes parastajā veikalā). Pēc būtības tas nozīmē, ka līdz mirklim, kamēr patērētājs nav pilnīgi pārliecināts par to, ka iegādāto preci paturēs sev, patērētājam ar to jārīkojas saudzīgi, kā ar svešu, trešai personai piederošu priekšmetu, neraugoties uz to, ka par to ir samaksāta nauda, jo pastāv iespēja, ka preci būs nepieciešams atgriezt pārdevējam. Lai patērētājam nerastos zaudējumu riski, patērētājam ir jānodrošina, ka iegādātā prece pilnībā saglabā savu sākotnējo izskatu un jaunas preces vērtību, to atgriežot.